Forum Movie Club Anime
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Like/Tweet/+1
Ultimele subiecte
» Kaleido Star ep. 52 - OVA - v2
Bayonetta: Bloody Fate Movie Info EmptyDum Ian 06, 2019 4:33 am Scris de Saturn19

» Kaleido Star ep. 51 - final
Bayonetta: Bloody Fate Movie Info EmptyDum Ian 06, 2019 4:32 am Scris de Saturn19

» Kaleido Star ep. 45
Bayonetta: Bloody Fate Movie Info EmptyDum Ian 06, 2019 4:25 am Scris de Saturn19

» Kaleido Star ep. 34
Bayonetta: Bloody Fate Movie Info EmptyDum Ian 06, 2019 4:12 am Scris de Saturn19

» Flame of Recca ep. 3
Bayonetta: Bloody Fate Movie Info EmptyDum Oct 14, 2018 7:20 pm Scris de Nadana

» Flame of Recca ep. 2
Bayonetta: Bloody Fate Movie Info EmptyLun Sept 17, 2018 6:58 pm Scris de Nadana

» Pachet Inuyasha
Bayonetta: Bloody Fate Movie Info EmptyVin Aug 31, 2018 11:24 pm Scris de Nadana

» Flame of Recca ep.1
Bayonetta: Bloody Fate Movie Info EmptyVin Aug 31, 2018 11:19 pm Scris de Nadana

» Tsuki ga Kirei (Frumoasă ca luna) - info
Bayonetta: Bloody Fate Movie Info EmptyVin Aug 31, 2018 7:10 am Scris de Admin

» Flame of Recca Info
Bayonetta: Bloody Fate Movie Info EmptyVin Aug 31, 2018 12:01 am Scris de Nadana

Chat pentru cei fara cont pe Forum MCA

Îți place?

Partener si Prieten
FAST-ANIME ROMANIA
ManagerLeague - Manager de football online
Acesta este cel mai frumos și cel mai complet joc de manager fotbal online din câte am încercat sau jucat. În funcție de cât ești de bun manager, poți să joci și în Champions League. Dar până acolo e dum lung! Vino și alătură-te Ligii România. Avem nevoie de manageri ca să rămânem pe primul loc în lumea ManagerLeague. Mulțumesc tuturor celor care s-au înscris în această competiție online!
... Sau poți să citești mai multe aici



Football Manager Online - ManagerLeague

Bayonetta: Bloody Fate Movie Info

In jos

Bayonetta: Bloody Fate Movie Info Empty Bayonetta: Bloody Fate Movie Info

Mesaj Scris de oancea12 Sam Iun 03, 2017 1:03 pm

Bayonetta: Bloody Fate Movie Info 55441

Titluri alternative:
Bayonetta:Bloody Fate
BAYONETTA BLOODYFATE
ベヨネッタ ブラッディフェイト

Informații:
Episoade:1
Status:Complet
Anul apariției:Nov 23,2013
Producători:Toei Animation,Avex Entertainment,Pony Canyon,Sega,Showgate,Q-Tec
Licență:FUNimation Entertainment
Studio:Gonzo
Sursa:Joc
Genuri:Acțiune,Demonii,Fantasy,Super Power
Durata:1 ora și 30min
Vârsta recomandată:17+ (violenţă)
Acest anime a fost tradus de Shinobi Fansub

Synopsis:
Conduita pentru a-și recupera amintirile după ce sa trezit într-un sicriu la fundul unui lac acum 20 de ani, Bayonetta vânează zi și noapte forțele din cer în căutarea unor indici în trecutul ei uitat și susține pactul său cu forțele demonice pe care le trage Puterile ei de la o vrajitoare Umbra. Ea este înarmată și îndrumată de barmanul misterios și de arma, Rodin, urmând-o după fiecare pas este jurnalistul înspăimântător, Luka Redgrave, care crede că are legătură cu moartea tatălui său și se va opri la nimic pentru a obține Adevarul. Căutarea ei are o răsplată promițătoare atunci când întâlnește o fetiță pe nume Cereza, dar în picioare este un rival Umbra Witch numit Jeanne, care lucrează pentru forțele care ar trebui să fie opuse.Bayonetta: Bloody Fate este un anime plin de acțiune Film care explorează legătura dintre toate personajele și lucrările pentru a descoperi cum se pare că sunt înfășurate într-o conspirație care îi eclipsează pe toți.

Background:
No background information
(Sursa:Myanimelist)
oancea12
oancea12
Daimyō ((名田) = Super Moderator

Mesaje : 85
Puncte : 255
Reputatie : 0
Data de inscriere : 13/03/2017

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum