Forum Movie Club Anime
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Like/Tweet/+1
Ultimele subiecte
» Kaleido Star ep. 52 - OVA - v2
JoJo's Bizarre Adventure:Diamond is Unbreakable Info EmptyDum Ian 06, 2019 4:33 am Scris de Saturn19

» Kaleido Star ep. 51 - final
JoJo's Bizarre Adventure:Diamond is Unbreakable Info EmptyDum Ian 06, 2019 4:32 am Scris de Saturn19

» Kaleido Star ep. 45
JoJo's Bizarre Adventure:Diamond is Unbreakable Info EmptyDum Ian 06, 2019 4:25 am Scris de Saturn19

» Kaleido Star ep. 34
JoJo's Bizarre Adventure:Diamond is Unbreakable Info EmptyDum Ian 06, 2019 4:12 am Scris de Saturn19

» Flame of Recca ep. 3
JoJo's Bizarre Adventure:Diamond is Unbreakable Info EmptyDum Oct 14, 2018 7:20 pm Scris de Nadana

» Flame of Recca ep. 2
JoJo's Bizarre Adventure:Diamond is Unbreakable Info EmptyLun Sept 17, 2018 6:58 pm Scris de Nadana

» Pachet Inuyasha
JoJo's Bizarre Adventure:Diamond is Unbreakable Info EmptyVin Aug 31, 2018 11:24 pm Scris de Nadana

» Flame of Recca ep.1
JoJo's Bizarre Adventure:Diamond is Unbreakable Info EmptyVin Aug 31, 2018 11:19 pm Scris de Nadana

» Tsuki ga Kirei (Frumoasă ca luna) - info
JoJo's Bizarre Adventure:Diamond is Unbreakable Info EmptyVin Aug 31, 2018 7:10 am Scris de Admin

» Flame of Recca Info
JoJo's Bizarre Adventure:Diamond is Unbreakable Info EmptyVin Aug 31, 2018 12:01 am Scris de Nadana

Chat pentru cei fara cont pe Forum MCA

Îți place?

Partener si Prieten
FAST-ANIME ROMANIA
ManagerLeague - Manager de football online
Acesta este cel mai frumos și cel mai complet joc de manager fotbal online din câte am încercat sau jucat. În funcție de cât ești de bun manager, poți să joci și în Champions League. Dar până acolo e dum lung! Vino și alătură-te Ligii România. Avem nevoie de manageri ca să rămânem pe primul loc în lumea ManagerLeague. Mulțumesc tuturor celor care s-au înscris în această competiție online!
... Sau poți să citești mai multe aici



Football Manager Online - ManagerLeague

JoJo's Bizarre Adventure:Diamond is Unbreakable Info

In jos

JoJo's Bizarre Adventure:Diamond is Unbreakable Info Empty JoJo's Bizarre Adventure:Diamond is Unbreakable Info

Mesaj Scris de oancea12 Lun Mai 29, 2017 12:35 pm

JoJo's Bizarre Adventure:Diamond is Unbreakable Info 79156

Titluri alternative:
JoJo no Kimyou na Bouken Part 4
Diamond wa Kudakenai
Diamond is not Crash
ジョジョの奇妙な冒険 ダイヤモンドは砕けない

Informații:
Episoade:39
Status:Complet
Anul apariției: Apr 2,2016
Producători:Warner Bros.,KlockWorx,Medicos Entertainment,Shueisha
Licență:Viz Media
Studio:David Production
Sursa:Manga
Genuri: Acțiune,Aventură,Comedie,Supernatural,Drama,Shounen
Durata:23min per ep
Vârsta recomandată:17+(violență)
Acest anime a fost tradus de Shinobi Fansub

Synopsis:
Anul este anul 1999. Morioh, oraș liniștit și liniștit, a devenit recent un focar de activitate ciudat. Joutarou Kuujou, acum un biolog marin, se îndreaptă spre orașul misterios pentru a se întâlni cu Jousuke Higashikata. În timp ce cei doi pot părea la început străini, Jousuke este de fapt copilul nelegitim al bunicului lui Joutarou, Joseph Joestar. Când se întâlnesc, Joutarou își dă seama că poate avea mai multe în comun cu Jousuke decât o relație de sânge.
Impreuna cu Kouichi Hirose si Okuyasu Nijimura, grupul se dedica cercetarii dispariilor recente si a altor evenimente suspecte in cadrul lui Morioh. Ajutăți de puterea Stăpânilor, cei patru bărbați se vor confrunta cu pericole în fiecare colț de stradă, întrucât este de datoria lor să dezlănțuiască secretele orașului, înainte ca altul să se întâmple.

Background:
JoJo NX Kimyou na Knows: Diamond Regele Kudakenai este o adaptare completă a patra parte a JoJo NX Kimyou serie manga stie NA.
(Sursa:Myanimelist)
oancea12
oancea12
Daimyō ((名田) = Super Moderator

Mesaje : 85
Puncte : 255
Reputatie : 0
Data de inscriere : 13/03/2017

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum